Bábkové divadlo na Rázcestí v Banskej Bystrici | inscenácie pre detského diváka

Na základe odporúčaní od doc. Mgr. art. et Mgr. Barbory Krajč Zamiškovej, ArtD., Mgr. art. Lenky Dzadíkovej, ArtD. a našej redakcie pre Vás vyberáme:

Akvabatolárium

Pre všetkých, čo sú vo vode (plodovej) aj za vodou. Akvabatolárium ponúka možnosť, zúčastniť sa výpravy z kúpeľne až do mora, vďaka jednoduchej hre s vodou, zvukmi a predmetmi, ktoré s ňou bežne súvisia.

Foto: Dodo Šamaj

Viac o batoláriu sa dozviete tu.

Šepoty lesa

Plačú stromy? Bolievajú ich brušká? Bývajú choré? Dokážu schudnúť? Poľsko-slovenský inscenačný tím, inšpirovaný lesnými tajomstvami, nám život stromov približuje prostredníctvom príbehu malého buka Bartolomeja.

Foto: Olexandra Korotchuk / Dodo Šamaj

Viac o inscenácii sa dozviete tu.

Veľká cesta

Dobrodružné putovanie dvoch malých hrdinov pre deti od 2,5 roka. Pilotný projekt BDNR pre všetky deti so zvýhodnením a zrakovým i sluchovým znevýhodnením.

Foto: Dodo Šamaj

Viac o inscenácii sa dozviete tu.

Šťastie je líška

Dojímavý príbeh o priateľstve medzi chlapcom a líškou. Pretože šťastie je… mať priateľa, je čaj, je ísť na návštevu, keď mamička číta rozprávku, keď pečieme koláč, keď plávame v mori…

Foto: Dodo Šamaj, Veronika Trokšiarová

Viac o inscenácii sa dozviete tu.

Bábkové divadlo na Rázcestí sme pre Vás vybrali na základe odporúčania od Kataríny Mišíkovej Hitzingerovej, ktoré aj s ďalšími nájdete v tomto článku.

Zdroj: http://www.bdnr.sk

#bdnr #bábkovédivadlonarázcestí #bábkovédivadlo #banskábystrica #deti #divadlo #batolárium #akvabatolárium #veľkácesta #dobrodružstvo #znevýhodnení #šepotylesa #les #stromy #šťastiejelíška #priateľstvo #šťastie #maličkosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *