O stránke

Ahojte, vitajte na našej stránke!

Platformu Kultúra pre deti sme založili, pretože cítime potrebu hovoriť o kvalitnej tvorbe a kultúre pre deti a pre ich dospelých (rodičov, opatrovateľov, opatrovateľky, učiteľov, učiteľky alebo aj organizátorov, organizátorky).

Sme tri tvorkyne – Michelle, Veroni, Robin – aktívne pôsobíme na divadelnej a filmovej scéne a chceme Vám ponúknuť prehľad o tvorbe pre deti s prihliadnutím na estetickú, umeleckú a výpovednú hodnotu z pohľadu rôznych tvorcov, profesionálov a odborníkov. Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, kliknite sem.

Myslíme si, že deti sa formujú podľa toho, čo prijímajú, a teda my všetci ako jednotlivci aj ako spoločnosť sme do veľkej miery výsledkom toho, čo sme prijali v detstve. 

V pravidelných intervaloch si budeme pozývať odborníkov, odborníčky a tvorcov, tvorkyne z prostredia kultúry pre deti, s ktorými sa budeme rozprávať o rôznych témach. Ak si nechcete nechať ujsť nové príspevky, prihláste sa na odber: tu.

Okrem toho budeme na stránku postupne pridávať obsah pre malých ľudí: videá, príbehy, návody, ilustrácie a iné prekvapenia. A pre veľkých ľudí sme na odľahčenie pripravili rubriku Unavených rodičov.

Autorkou ilustrácií na našom webe je Veronika Trokšiarová.

Príjemné čítanie a pozeranie 🙂

 

kulturapredeti.sk vychádza od roku 2022 v mesačnej periodicide.

ISSN: 2730-0587 

Vydavateľ:
Š.E.M.
Obchodná 555/29, 81106 Bratislava

Nakladateľ:
NOACHO production s.r.o.