SUPERAR | vzdelávanie hudbou

Vo vzdelávacom programe Superar učíme hudobnú výchovu tak, aby nikto nestál bokom. Spájame deti z rôznych etník a sociálnych pomerov. Učíme ich nielen spievať a hrať, ale aj počúvať jeden druhého. Na našich koncertoch deti zažijú úspech a uznanie, ktoré mnohým z nich tak veľmi chýba. Superar vznikol v roku 2009 vo Viedni a okrem Rakúska funguje v ďalších 6 krajinách Európy (Bosna a Hercegovina, Lichtenštajnsko, Maďarsko, Rumunsko, Slovensko a Švajčiarsko). Na Slovensku prešlo naším hudobným vzdelávaním už viac ako 3000 detí, ktoré vďaka nemu rozvinuli nielen svoj talent, ale aj tvorivosť, sústredenie, disciplínu a tímovú prácu. Superar je malý program, ktorý robí veľký rámus.

SUPERAR Slovakia – aktivity

Superar Slovakia odporučili Monika a Oliver z kapely Toddler Punk v článku Deťom sa oplatí kódovať kvalitné knihy, hudbu či filmy už od útleho veku | Rozhovor s členmi kapely Toddler Punk.

Zdroj: https://www.superar.sk

#hudba #superar #zbor #predeti #hudobná výchova #pre všetých #vzdelávanie #deti #spievanie #hudobné nástroje #koncerty #čo zažiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *