Začíname

Vitajte na našom webe! Sme veľmi rady, že sa nám konečne podarilo spustiť našu webstránku, ktorú práve pred sebou vidíte. Postupne budeme zapĺňať obsah webstránky článkami, rozhovormi, odporúčaniami, príspevkami, návodmi či inými aktivitami. Želáme Vám príjemné čítanie a nám želáme veľa stretnutí s odborníkmi a podnetných diskusií, aby sme Vám mohli poskytnúť kvalitný obsah a pohľad na súčasnú kultúru pre deti 🙂

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tom, ako vznikla Kultúra pre deti a kto za ňou stojí, navštívte sekcie O stránke a Kto sme. No a teraz nám ešte dovoľte vysvetliť, ako môžete náš web používať:

V pravidelných intervaloch budeme na web pridávať články alebo rozhovory s našimi hosťami a hosťkami, ktoré nájdete na našej Úvodnej stránke v prehľade alebo dole v Archíve, a tiež v kategórii Články. Naši hostia a hosťky nám vždy odporučia niekoľko produkcií, podujatí, diel či kníh, ktoré zaradíme do zoznamov Mimo odporúča. V Mimových zoznamoch budú všetky tipy roztriedené do piatich kategórií: Čo pozerať?, Čo počúvať?, Čo čítať?, Čo zažiť? a Čo vyskúšať?. Takže ak ste organizátor, organizátorka, učiteľ, učiteľka, rodič, vychovávateľ, vychovávateľka, pestún, pestúnka alebo iný veľký človek, v Mimových zoznamoch môžete nájsť kultúrne inšpirácie pre svojich malých ľudí.

Ak nemáte až toľko času na prechádzanie nášho webu, môžete využiť skratky. Napíšte do vyhľadávania kľúčové slovo toho, čo hľadáte (napríklad: divadlo, ekológia, kniha, atď.), stlačte enter a stránka Vám s radosťou predstaví všetky tipy a články, ktoré sa pod týmto kľúčovým slovom nachádzajú. Ak nič pod svojím kľúčovým slovom nenájdete, nebojte sa vyskúšať aj iné slová.

Okrem článkov a zoznamov by sme Vám rady odporučili obsah pre malých ľudí, kde nájdete napríklad príbehy, návody, ilustrácie a iné veci venované deťom. V obsahu pre veľkých ľudí sa nachádza zatiaľ rubrika Unavených rodičov, ale časom tam pribudnú návody na podávanie grantov a iný užitočný obsah.

No a na záver nášho začiatku prosíme už len o trochu trpezlivosti. Možno u nás toho ešte nenájdete veľa, ale ak nás budete pravideľne navštevovať, uvidíte na vlastné oči, ako sa stránka postupne zapĺňa kvalitným a inšpiratívnym obsahom pre deti a ich dospelých.

Ak chcete vedieť o všetkých novinkách, prihláste sa na odber newslettera a my Vás niekedy prekvapíme niečím, čo na stránke nenájdete. Sledovať tiež môžete naše sociálne siete: Instagram a Facebook.

Ďakujeme za Vašu návštevu a za to, že vám záleží na kvalitnej kultúre pre deti.

Michelle, Veroni, Robin

Autorkou ilustrácií na stránke je Veronika Trokšiarová.

#deti, #kultúra, #začíname, #kategórie, #návod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *